+48 664 149 544

Praca

Doradca ds. nieruchomości

              Opis stanowiska:

  •  pozyskiwanie nieruchomości do obrotu,
  • przygotowanie oferty i prezentacje nieruchomości,
  • koordynowanie procesu sprzedaży i najmu,
  • kompleksowa obsługa transakcji i prowadzenie negocjacji,
  • profesjonalna obsługa Klientów oraz budowanie trwałych relacji,
  • budowanie bazy Klientów.

             Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od wyników pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie od osób z dużym doświadczeniem w branży,
  • nowoczesny system komputerowy wspierający organizację pracy,
  • wsparcie w zakresie pozyskiwania nowych Klientów,
  • dobrą atmosferę w pracy,
  • branżowe szkolenia.
  • Szczegółowe warunki zatrudnienia do uzgodnienia.
  • Możliwa jest współpraca z osobą samozatrudnioną lub na umowę-zlecenie. Jesteśmy otwarci zarówno na ambitnych studentów jak i na osoby z doświadczeniem w branży.

              Wymagania:

  •  doświadczenie w obsłudze klienta,
  • posiadanie umiejętności negocjacyjnych i handlowych,
  • doskonała organizacja pracy i samodyscyplina,
  • entuzjazm i zapał do realizacji celów,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • czynne prawo jazdy + samochód
  • znajomość języków obcych zdecydowanie poszerzy możliwości działania na wrocławskim rynku nieruchomości. W szczególności j. angielski, j. rosyjski.