+48 664 149 544

O nas

Zakup lub sprzedaż nieruchomości to często długi i skomplikowany proces.  Zależy to od wielu różnych czynników, których nie jesteśmy na ogół świadomi, szczególnie, kiedy stykamy się z tym po raz pierwszy. Z myślą  komforcie naszych klientów, stworzyliśmy zespół ambitnych i świetnie współpracujących doradców, których celem jest przeprowadzenie procesu od początku do końca.

Priorytetem w naszej działalności jest satysfakcja obu stron transakcji, którą przeprowadzamy.

Naszym klientom pomagamy przygotować nieruchomość do sprzedaży lub wynajmu. Zapewniamy profesjonalne sesje zdjęciowe, promocję oferty w różnorodnych formach, również z wykorzystaniem mediów społecznościowych, pomoc w przygotowaniu dokumentów do transakcji, sprawną organizację transakcji i protokolarne przekazanie nieruchomości.

Współpracujemy z  kancelariami notarialnymi, które dbają o bezpieczeństwo transakcji.

Zapewniamy obsługę w zakresie sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów i działek oraz lokali komercyjnych. Jeżeli chcesz kupić mieszkanie od dewelopera również możesz skorzystać z  pomocy naszych doradców i pomożemy ci w negocjacjach.

Obsługujemy wszystkie segmenty rynku. W poszukiwaniu zainteresowanych kupnem lub najmem nieruchomości w naszym biurze stosujemy znane i sprawdzone metody ale również opracowujemy  indywidualne plany marketingowe uwzględniające specyfikę nieruchomości.

Dla nas każdy klient jest wyjątkowy i do pracy podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.