+48 664 149 544

Usługi finansowe

Kupując nieruchomość z nami możesz skorzystać też z pomocy naszego partnera Expander Advisors , który porówna dla Ciebie ofert finansowe aż kilkunastu banków oraz pomoże przejść wszystkie formalności kredytowe. Konsultacje kredytowe, sprawdzenie zdolności kredytowej i pozostałe usługi eksperta finansowego są bezpłatne. 

Doświadczony ekspert kredytowy wynegocjuje najlepszą ofertę kredytu dla Ciebie, pomoże skompletować dokumenty i załatwi niezbędne formalności. Zaoszczędzi twój czas i niepotrzebne nerwy.

Expander nie należy do żadnej instytucji bankowej. Zawsze prezentuje plusy i minusy oferty kredytowej. Pokazuje ryzyka kredytowe i pomaga się przed nimi zabezpieczyć. Klient na każdym etapie procesu kredytowego może czuć się bezpiecznie i być pewny, że wybrał z pomocą eksperta kredytowego, najkorzystniejszą i najlepiej dopasowaną do niego ofertę. 

Po kliknięciu w logo otworzy się formularz zgłoszeniowy dzięki któremu możesz poprosić o kontakt eksperta kredytowego z Expander. Po otrzymaniu wiadomości ekspert do ciebie zadzwoni i umówi się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie i miejscu. Jesli nie możesz się spotkać to wstępne konsultacje przeprowadzi telefonicznie.